KIM JESTEŚMY?

NASZA WIZJA

Lubimy być dobrzy

McCain It’s All Good! '- tak, jak głosi nasze hasło wszystko, co podajemy na Twój talerz jest dobre.

Jednak przymiotnik "dobre" nie odnosi się tylko do jedzenia, które produkujemy, lecz również do tego jak je produkujemy i jak współpracujemy z naszymi partnerami.

Niektóre z firm są znane z produktów, które wytwarzają, inne mogą pochwalić się wyjątkowymi ludźmi, którzy je tworzą.

My lubimy szczycić się i jednym i drugim. Chcemy być najlepsi w tym co robimy, a nasza praca to nie tylko produkcja, lecz również stały kontakt ze współpracownikami. Projekty takie, jak nasz wymagają czasu. I choć nasza historia jest długa nadal znajdujemy kolejne cele, do których możemy dążyć. Najważniejsze, że podróż w której jesteśmy zaczęła się od dobrego jedzenia.

Nadal, tak jak dawniej robimy nasze potrawy z najlepszych, prostych, pożywnych składników, i zawsze myślimy o tym, żeby jedzenie od McCain wywoływało uśmiech na twarzach. Stale kontrolujemy nasze uprawy i podnosimy standardy, aby dostarczać Tobie i innym dobre jedzenie. Szczerze - jeśli by Ci nie smakowało, nasza praca straciłaby sens.

Mówiąc o wszystkich dobrych rzeczach w naszym haśle mamy na myśli przede wszystkim jedzenie, ale nie tylko to. Myślimy też o każdym aspekcie naszej rodzinnej firmy - od dobrej gleby, w której umieszczamy nasze ziemniaczki, przez starannie planowane smaki, jakie trafiają na Twój talerz, aż po nasze uczciwe zasady współpracy z rolnikami. To wszystko przekłada się na prostotę i szczerość w stosunku do Ciebie, Drogi Kliencie. Myślimy również o tym, żeby na naszych działaniach nie cierpiało środowisko ani ludzie. To, co otrzymujesz wraz z produktami McCain to nie tylko doskonały smak, lecz również pewność, że po otwarciu paczki patrzysz na odżywcze, naturalne składniki, które są produktem zrównoważonego rolnictwa i owocem dobrej współpracy z naszymi partnerami.

Czytaj dalej

Wiemy, że pojęcie dobra zależy od tego, kto je definiuje. Dlatego nasze zrozumienie dobrych rzeczy opiera się na tym co sądzą o dobrze nasi klienci. W prostych słowach: to, co dobre dla Ciebie, jest dobre i dla nas. Słuchając naszych klientów i biorąc pod uwagę ich zdanie mamy pewność, że po zakupie naszych produktów będą wiedzieli, że zrobili dobrze wybierając McCain.  

Dlatego "dobre" to nasze ulubione słowo...                

"McCain It's All Good" to maksyma, która opisuje nas w całości. Tak właśnie prowadzimy naszą firmę - od pola, aż po Twój talerz.

Odkryj nasze wartości

Lubimy być dobrzy

To pewnie Ci posmakuje

POTATOGOTCHI
Najczęściej czytane
artykuły