KARIERA

 

McCain jest największym światowym producentem frytek i specjalności ziemniaczanych. Produkujemy również przekąski, dania gotowe i desery, a nasze produkty można znaleźć w restauracjach i zamrażarkach supermarketów w ponad 160 krajach. Globalnie zatrudniamy ok. 22 000 pracowników i mamy 49 zakładów produkcyjnych na 6 kontynentach.
W Polsce fabryka z siedzibą w Chociwelu koło Strzelina (35 km od Wrocławia, woj. dolnośląskie) rozpoczęła produkcję w 1999 r. Obecnie zatrudniamy 240 pracowników. Shared Service mieści się w naszym oddziale w Bielanach Wrocławskich, Bielany Business Point (tuż przy południowej granicy Wrocławia).

 

Zmiana Pracodawcy to poważna decyzja. Ważne jest, aby zrozumieć korzyści płynące z dołączenia do naszego zespołu i bycia częścią firmy. W McCain nasze wartości takie jak rodzina, autentyczność, zaufanie i jakość kształtują wszystko co robimy i znajdują odzwierciedlenie w naszej kulturze na całym świecie.

Cenimy rozwój - ludzi i firmy.

Tak, jak nasze produkty - środowisko pracy w McCain jest pełne uśmiechu, lecz również charakteryzuje się wysoką jakością. W rodzinnej atmosferze potrafimy dawać wyzwania, nagradzać i awansować.

Nic nie ruszy się do przodu bez odpowiedzialnych, utalentowanych, przykładających się do pracy ludzi. Bez nauki i wspólnej pracy. W McCain inwestujemy w pracowników
i wkładamy wiele wysiłku w to, aby każdy miał szansę nauczyć się czegoś nowego
i być coraz lepszym w znanych mu dziedzinach.

Nasze procedury rekrutacyjne skupiają się na wyławianiu talentów i ludzi pełnych inspiracji którzy tylko czekają na szansę rozwoju i z radością przyjmują wyzwania jakie stawia przed nimi dynamiczna, międzynarodowa firma. Oferujemy hojne pakiety socjalne i możliwość rozwoju kariery w kraju i za granicą.

W McCain pomożemy Ci osiągnąć Twoje osobiste i zawodowe cele.

Zawsze szukamy dobrych pracowników.
Spójrz na naszą aktualną ofertę, przyjdź i zostań częścią naszego zespołu.

Chcesz dołączyć do McCain